CIE INDUSTRY

Efektivní průmyslový provoz a výroba

EFEKTIVNÍ PRŮMYSLOVÝ PROVOZ

Optimalizace a a návrh výroby, logistiky i procesů

Jsme realizačně-poradenská společnost zaměřena na průmyslovou výrobu. Naši profesionálové Vám odborně pomohou s problémy v oblasti zvýšení efektivity a výkonnosti systémů díky použití moderních technologií.

Zakládáme si na tom, aby návrh řešení byl dobře aplikovatelný a přinesl kýžený efekt. Skvělých výsledků dosahujeme díky kombinaci dlouholetých zkušeností našich odborníků a flexibilitou. Našimi zákazníky jsou především průmyslové podniky, ale také instituce z veřejného sektoru. Díky expertize v této oblasti jsme také jediným oficiálním partnerem Západočeské univerzity v Plzni.

CIE INDUSTRY

Naše služby

Zvyšování efektivity výroby

Pomocí metod průmyslového inženýrství, zkušeností z více než 200 realizovaných projektů a vlastních inovací v oblasti výroby. Navrhujeme a realizujeme změny, které prokazatelně zvyšují efektivitu a výkonnost výrobního procesu.

Tvorba norem

Pro standardní operace stanovujeme normy práce pomocí světově uznávaných metod měření (REFA, MOST, MTM). Pro nestandardní operace (vysoká variantnost/dlouhý čas) využíváme vlastní nástroj: Kalkulátor norem, vyvinutý týmem CIE.

Moderní metody řízení výroby

Pomocí světově uznávaných výrobců softwarů (Microsoft, Siemens) vyvíjíme vlastní aplikace. Výstupy z těchto aplikací prokazatelně zvyšují efektivitu řízení výrobního procesu, které se projeví zvýšením výkonu výroby a úspoře zdrojů.

Layout – Prostorové uspořádání

Pomocí zkušeností z více než 150 realizovaných projektů, moderních softwarů a vlastních inovací v oblasti prostorového uspořádání výrobních a logistických provozů. Navrhuje a realizujeme efektivní a dlouhodobá řešení pro nové haly, ale i změny pro stávající zázemí.

Interní logistika

Pomocí zkušeností z více než 100 realizovaných projektů, moderních softwarů a vlastních inovací v oblasti interní logistiky. Navrhuje a realizujeme řešení, které se projeví v efektivním, flexibilním využitím lidských zdrojů a využívané techniky.

Procesní řízení

Pomocí zkušeností z více než 150 realizovaných projektů. Navrhuje a realizujeme řešení, které jsou zaměřena na eliminaci plýtvání v procesním a administrativním zajištění výrobních a podpůrných činností společnosti.


REFERENCE

Zkušenosti našich klientů

VEDOUCÍ DIVIZE

Ing. Marek Bárdy, Ph.D.

Tel.: +420 775 502 774
E-mail: bardy@cie-group.cz
LinkedIn: @ciebardy